Hjem

Kontakt en av våre kjekke medarbeidere

Du er velkommen til oss.

Du er selvsagt velkommen til oss når det måtte være. Søker du en av medarbeiderne våre, finner du telefonnummer og e-postadresser til et utvalg under her. Du kan også ringe sentralbordet som setter deg i kontakt med riktig person.​

Hovedkontor
Langmyra 6, 4344 Bryne
Kontor i Oslo
Ulvenveien 82, 0581 Oslo
Åpen
Mandag
06:30 - 16:00
Tirsdag
06:30 - 16:00
Onsdag
06:30 - 16:00
Torsdag
06:30 - 16:00
Fredag
06:30 - 16:00
Lørdag
*Stengt (24/7 chat)
Søndag
*Stengt (24/7 chat)

Administrasjon

Daglig leder
Torjus Ulsaker

Torjus har lang erfaring fra bygg- og anleggsbransjen, og solid bakgrunn fra Norges største entreprenører.

Telefon (+47 99 70 25 53)
torjus@nordicsteel.no
Prosjektleder
Aleksander Lundeland

Aleksander er en av våre mest erfarne prosjektledere. En fin fyr som har kontroll på det meste.

Telefon (+47 90 81 69 08)
aleks@nordicsteel.no
Prosjektleder
Enrico Enge

Enrico er en allsidig prosjektleder hos oss. Alltid positiv og med på alt.

Telefon (+47 98 64 57 53)
enrico@nordicsteel.no
Driftsleder
Leif Holmgard

Erfaren driftsleder med tung kompetanse fra bransjen. Leif er alltid klar for nye prosjekter.

Telefon (+47 47 71 29 67)
leif@nordicsteel.no
Økonomiansvarlig
A. Pierre Hatjoullis

Solid kontroll på alt han foretar seg. Pierre er ansvarlig for økonomien i hele konsernet.

Telefon (+47 92 69 99 33)
pierre@nordicsteel.no
KHMS-ansvarlig
Kjetil Austrått

Sannsynligvis vår høyeste mann. Bryr seg om alle og er alltid tilgjengelig.

Telefon (+47 97 55 89 81)
kjetil@nordicsteel.no

Dokumentasjon

Dokumentkontrollør
Audhild T. Undheim

Solid i alt hun gjør. Dette er viktig i Audhilds jobb som ansvarlig for dokumentasjon.

Telefon (+47 48 21 97 09)
audhild@nordicsteel.no
IWT-sveisekoordinator
William T. Boomer

Det William ikke kan om sveising, er ikke verdt å kunne. Han er vår sveisekoordinator og har kontroll på det meste.

Telefon (+47 92 22 36 61)
william@nordicsteel.no

Markedsavdeling

Kommunikasjon- og bærekraftsansvarlig
Kjersti Sandvik Bernt

Brenner for kommunikasjonsfaget. Kjersti er svært lett å snakke med. Hun gjør kompliserte budskap enkle og lettfattelige.

Telefon (+47 41 20 82 78)
kjersti@nordicsteel.no
Markedsansvarlig
Mathias Hult

Blir aldri lei av å lære nye ting innen markedsføring. Har en smittsom latter som du blir glad av.

Telefon (+47 41 34 02 71)
mathias@nordicsteel.no
Markedskonsulent (CRM)
Magnus Haga Kvale

Flink til å bygge relasjoner med kunder og få dem til å føle seg ivaretatt.

Telefon (+47 48 26 60 69)
magnus@nordicsteel.no

Send oss en melding
og få svar i dag.

Vi svarer på henvendelsen din så fort vi kan. Har du behov for rask hjelp, anbefaler vi deg å kontakte oss på telefon uavhengig av åpningstider.
Mathias Hult
Head of Marketing
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong.