Hjem

Kontakt en av våre kjekke medarbeidere

Du er velkommen til oss.

Du er selvsagt velkommen til oss når det måtte være. Søker du en av medarbeiderne våre, finner du telefonnummer og e-postadresser til et utvalg under her. Du kan også ringe sentralbordet som setter deg i kontakt med riktig person.​

Hovedkontor
Langmyra 6, 4344 Bryne
Åpen
Mandag
06:30 - 16:00
Tirsdag
06:30 - 16:00
Onsdag
06:30 - 16:00
Torsdag
06:30 - 16:00
Fredag
06:30 - 16:00
Lørdag
*Stengt (24/7 chat)
Søndag
*Stengt (24/7 chat)

Administrasjon

Daglig leder
Knut Jørgensen

En dyktig fagmann med et smil på lur. Knut gjør alltid ting skikkelig.

Telefon
knut@nordicsteel.no
Driftsleder
Roar Håvardsen

Roar har bred kompetanse. Han er dessuten rett mann å snakke med om industrivedlikehold.

Telefon
roar@nordicsteel.no
Senior Prosjektleder
Pål Jacobsen

Pål har full kontroll som prosjektleder. Han er en du vil samarbeide med.

Telefon
paal@nordicsteel.no
Økonomiansvarlig
A. Pierre Hatjoullis

Solid kontroll på alt han foretar seg. Pierre er ansvarlig for økonomien i hele konsernet.

Telefon
pierre@nordicsteel.no
KHMS-ansvarlig
Kjetil Austrått

Sannsynligvis vår høyeste mann. Bryr seg om alle og er alltid tilgjengelig.

Telefon
kjetil@nordicsteel.no

Dokumentasjon

Dokumentkontrollør
Audhild T. Undheim

Solid i alt hun gjør. Dette er viktig i Audhilds jobb som ansvarlig for dokumentasjon.

Telefon
audhild@nordicsteel.no
IWT-sveisekoordinator
William T. Boomer

Det William ikke kan om sveising, er ikke verdt å kunne. Han er vår sveisekoordinator og har kontroll på det meste.

Telefon
william@nordicsteel.no
IWE/EWE Sr. Prosjektleder
Frank-Jonny Sætre

Solid, trygg og erfaren. Frank-Jonny er begeistret for alle prosjektene han er med på og en sveisefaglig støttespiller for mange.

Telefon
fjs@nordicsteel.no

Markedsavdeling

Kommunikasjonsansvarlig
Kjersti Sandvik Bernt

Brenner for kommunikasjonsfaget. Kjersti er svært lett å snakke med. Hun gjør kompliserte budskap enkle og lettfattelige.

Telefon
kjersti@nordicsteel.no
Markedsansvarlig
Mathias Hult

Blir aldri lei av å lære nye ting innen markedsføring. Har en smittsom latter som du blir glad av.

Telefon
mathias@nordicsteel.no
Markedskonsulent (CRM)
Elise Tjemsland

Flink til å bygge relasjoner med kunder og få dem til å føle seg ivaretatt.

Telefon
elise@nordicsteel.no

Send oss en melding
og få svar i dag.

Vi svarer på henvendelsen din så fort vi kan. Har du behov for rask hjelp, anbefaler vi deg å kontakte oss på telefon uavhengig av åpningstider.
Mathias Hult
Head of Marketing
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong.